2. Verfahren
Verfahren
Titel: Předběžná tržní konzultace - Dodávka nástroje na distribuci technických norem
Beschreibung: Předmětem připravované veřejné zakázky bude návrh, dodání, implementace, zkušební provoz a produkční provoz softwaru na distribuci českých technických norem a odborných dokumentů veřejnosti (nový obchodní model), včetně provozní a technické podpory pracovníků zadavatele. Předmětem veřejné zakázky bude nabytí uživatelských práv k informačnímu systému pro distribuci českých technických norem a odborných dokumentů veřejnosti (nový obchodní model). Informační systém bude zásadním základním distribučním kanálem pro distribuci technických norem a odborných dokumentů a v čase nahradí stávající systém.
Interne Kennung: P25P00000111
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001