See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 05/PN/2026„Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”. Zamówienie jest podzielone na 24 części: Część 1 - igły, strzykawki plus produkty dodatkowe do terapii infuzyjnej Zamawiający wymaga dostarczenia próbek po 5 sztuk do pozycji 2, 32, 33, 42, 43, 44, które będą podlegały sprawdzeniu na potwierdzenie zgodności z opisem przedmiotu zamówienia. Próbki po sprawdzeniu nie podlegają zwrotowi. W pozycjach 38-41 zamawiający dla zachowania kompatybilności i bezpieczeństwa terapii wymaga produktów jednego producenta, tej samej klasy, różniących się pojemnością. Część 2 - siatki Część 3 – testy płatkowe Część 4 - zestawy do kontrastu Część 5 - terapia infuzyjna bezpieczna Część 6 - igły do znieczuleń typu Pencan Część 7- materiały zużywalne do TK Część 8 - staplery Część 9 - sprzęt jednorazowy: pozostałe Część 10 - filtry Część 11 - produkty do intubacji Część 12 - produkty do intubacji 2 Część 13 - asortyment do monitora hemodynamicznego Zamawiający wymaga sprzętu jednorazowego kompatybilnego z platformą monitorowania HemoSphere HEM1 firmy Edwards Lifesciences. Część 14 – dreny do laparoskopii Zamawiający wymaga w poz. 1 i 2 dreny kompatybilne z insuflatorem PneumoClear firmy STRYKER oraz w poz.3 dreny kompatybilne z pompą laparoskopową AHTO firmy Stryker. Część 15 – folie operacyjne Część 16 - sprzęt jednorazowy na potrzeby oddziału chirurgii Zamawiający wymaga użyczenia na czas trwania umowy: 1) klipsownicy laparoskopowej, kompatybilnej z zaoferowanymi klipsami tytanowymi, nierozbieralnej – 1 szt. 2) klipsownicy laparoskopowej, kompatybilnej z zaoferowanymi klipsami polimerowymi, nierozbieralnej – 1 szt. Część 17 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 1 Część 18 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 2 Część 19 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 3 Część 20 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 4 Część 21 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 5 Część 22 – proszek hemostatyczny Część 23 – asortyment do pomp Infusomat Space Część 24 – asortyment do pomp i przetoczeń Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: - igły, strzykawki plus produkty dodatkowe do terapii infuzyjnej
Beschreibung: - igły, strzykawki plus produkty dodatkowe do terapii infuzyjnej.Zamawiający wymaga dostarczenia próbek po 5 sztuk do pozycji 2, 32, 33, 42, 43, 44, które będą podlegały sprawdzeniu na potwierdzenie zgodności z opisem przedmiotu zamówienia. Próbki po sprawdzeniu nie podlegają zwrotowi. W pozycjach 38-41 zamawiający dla zachowania kompatybilności i bezpieczeństwa terapii wymaga produktów jednego producenta, tej samej klasy, różniących się pojemnością.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w w/w postępowaniu nie przewiduje możliwości skorzystania z opcji.
Los: LOT-0002
Titel: -siatki
Beschreibung: Część 2- siatki .Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: testy płatkowe
Beschreibung: Część 3- testy płatkowe.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: - zestawy do kontrastu
Beschreibung: Część 4-zestawy do kontrastu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: -terapia infuzyjna bezpieczna
Beschreibung: Część 5-terapia infuzyjna bezpieczna .Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: -Igły do znieczuleń typu Pecan
Beschreibung: Część 6- igły do znieczuleń typu Pecan.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: - materiały zużywalne do TK
Beschreibung: Część 7- materiały zużywalne do TK. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: -staplery
Beschreibung: Część 8- staplery.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: - sprzęt jednorazowy:pozostałe
Beschreibung: Część 9- sprzęt jednorazowy:pozostałe.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: -filtry
Beschreibung: Część 10- filtry.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: -produkty do intubacji
Beschreibung: Część 11- produkty do intubacji.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: - produkty do intubacji 2
Beschreibung: Część 12- produkty do intubacji 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: - asortyment do monitora hemodynamicznego
Beschreibung: Część 13 - asortyment do monitora hemodynamicznego.Zamawiający wymaga sprzętu jednorazowego kompatybilnego z platformą monitorowania HemoSphere HEM1 firmy Edwards Lifesciences.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: -dreny do laparoskopii
Beschreibung: -Część 14 – dreny do laparoskopii.Zamawiający wymaga w poz. 1 i 2 dreny kompatybilne z insuflatorem PneumoClear firmy STRYKER oraz w poz.3 dreny kompatybilne z pompą laparoskopową AHTO firmy Stryker.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: - folie operacyjne
Beschreibung: Część 15 – folie operacyjne.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: - sprzęt jednorazowy na potrzeby oddziału chirurgii
Beschreibung: Część 16 - sprzęt jednorazowy na potrzeby oddziału chirurgii .Zamawiający wymaga użyczenia na czas trwania umowy: 1) klipsownicy laparoskopowej, kompatybilnej z zaoferowanymi klipsami tytanowymi, nierozbieralnej – 1 szt. 2) klipsownicy laparoskopowej, kompatybilnej z zaoferowanymi klipsami polimerowymi, nierozbieralnej – 1 szt. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: -sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 1
Beschreibung: Część 17 -sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 1 .Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: -sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 2
Beschreibung: Część 18 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: -- sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 3
Beschreibung: Część 19 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 3.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 4
Beschreibung: Część 20 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 4.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0021
Titel: -sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 5
Beschreibung: Część 21 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 5.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: – proszek hemostatyczny
Beschreibung: Część 22 – proszek hemostatyczny.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0023
Titel: -asortyment do pomp Infusomat Space
Beschreibung: Część 23 – asortyment do pomp Infusomat Space.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0024
Titel: asortyment do pomp i przetoczeń
Beschreibung: Część 24 – asortyment do pomp i przetoczeń.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ