See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług polegających na koszeniu trawy i przycinaniu żywopłotów na gruntach stanowiących własność Gminy Wrocław
Beschreibung: Wykonanie usług polegających na koszeniu trawy i przycinaniu żywopłotów wraz z uporządkowaniem terenu i zagospodarowaniem odpadów zielonych oraz zebraniem nieczystości na gruntach stanowiących własność Gminy Wrocław w rejonach C, D, E, J, K, L, M i N. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące części: 1) Część 1 Zadanie nr 1 – strefa I rozumiana jako centrum Wrocławia – Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy wykonanie maksymalnie: a) koszenia trawy na nieruchomościach o łącznej powierzchni koszenia 1 080 000 m2 – w terminach i obszarach każdorazowo określonych w zleceniu, b) przycinania żywopłotów na nieruchomościach o łącznej długości żywopłotów 78 000 mb – w terminach i długościach na obszarach każdorazowo określonych w zleceniu, 2) Część 2 Zadanie nr 2 – strefa II rozumiana jako poza centrum Wrocławia – Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy wykonanie maksymalnie: a) koszenia trawy na nieruchomościach o łącznej powierzchni 2 820 000 m2 - w terminach i obszarach każdorazowo określonych w zleceniu, b) przycinania żywopłotów na nieruchomościach o łącznej długości żywopłotów 150 000 mb – w terminach i długościach na obszarach każdorazowo określonych w zleceniu. Przez centrum Wrocławia rozumie teren ograniczony rzeką Odrą, mostem Milenijnym, ul. Milenijną, ul. Na Ostatnim Groszu, estakadą Gądowianką, ul. Klecińską, ul. Petuniową, al. Gen. Hallera, al. Armii Krajowej, Lasem Rakowieckim oraz Starą Odrą (obejmuje rejon D i E oraz częściowo J, L, M i N). Natomiast przez poza centrum Wrocławia rozumie się teren od granic centrum Wrocławia do granic administracyjnych miasta (obejmuje rejon C i K oraz częściowo J, L, M i N). Usługa realizowana będzie na terenie czynnym, w przypadku niektórych nieruchomości wystąpić mogą utrudnienia lub całkowity brak możliwości wjazdu pojazdów mechanicznych (np. dostęp do nieruchomości przez klatkę schodową), na co Wykonawca wyraża zgodę i co akceptuje bez zastrzeżeń. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 10 do SWZ. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 181859-2026
Interne Kennung: WM/PN/25/2026/G
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W związku z zastosowaniem przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – strefa I rozumiana jako centrum Wrocławia
Beschreibung: Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy wykonanie maksymalnie: a) koszenia trawy na nieruchomościach o łącznej powierzchni koszenia 1 080 000 m2 – w terminach i obszarach każdorazowo określonych w zleceniu, b) przycinania żywopłotów na nieruchomościach o łącznej długości żywopłotów 78 000 mb – w terminach i długościach na obszarach każdorazowo określonych w zleceniu.
Interne Kennung: WM/PN/25/2026/G-Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – strefa II rozumiana jako poza centrum Wrocławia
Beschreibung: Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy wykonanie maksymalnie: a) koszenia trawy na nieruchomościach o łącznej powierzchni 2 820 000 m2 - w terminach i obszarach każdorazowo określonych w zleceniu, b) przycinania żywopłotów na nieruchomościach o łącznej długości żywopłotów 150 000 mb – w terminach i długościach na obszarach każdorazowo określonych w zleceniu.
Interne Kennung: WM/PN/25/2026/G-Zadanie-2