360714-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Zakup i dostawa sprzętu sieciowego na potrzeby Powiatu Pruszkowskiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu sieciowego na potrzeby Powiatu Pruszkowskiego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu stanowiąceo kontynuację procesu modernizacji infrastruktury sieciowej Powiatu Pruszkowskiego w oparciu o przełączniki sieciowe, terminale thin client oraz inne urządzenia zarządzające ruchem sieciowym. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy odrębne części, tj. • Część 1 zamówienia – Dostawa przełączników sieciowych do Starostwa Pruszkowskiego. Zamówienie stanowi kontynuację wymiany sprzętu sieciowego, która została zapoczątkowana w 2025 roku. • Część 2 zamówienia – Dostawa urządzeń sieciowych do infrastruktury CEPiK do Starostwa Pruszkowskiego. Na rok 2026 zaplanowana jest modernizacja urządzeń sieciowych obsługujących ruch w infrastrukturze CEPiK w filiach Wydziału Obsługi Urzędu. • Część 3 zamówienia – Zakup i dostawa terminali thin client wraz z oprogramowaniem do Starostwa Pruszkowskiego. Zadanie stanowi kontynuację wymiany terminali thin client, która została zapoczątkowana w 2025 roku. Zakup wynika z potrzeby zastąpienia obecnie wykorzystywanych urządzeń na nowsze wydajniejsze wraz z systemem operacyjnym oraz centralną konsolą zarządzania umożliwiającą administracje wszystkimi urządzeniami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231100 Computerterminals
5. Los
LosLOT-0001
Titel• Część 1 zamówienia – Dostawa przełączników sieciowych do Starostwa Pruszkowskiego.
Beschreibung– Dostawa przełączników sieciowych do Starostwa Pruszkowskiego. Zamówienie stanowi kontynuację wymiany sprzętu sieciowego, która została zapoczątkowana w 2025 roku.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
Titel• Część 2 zamówienia – Dostawa urządzeń sieciowych do infrastruktury CEPiK do Starostwa Pruszkowskiego.
BeschreibungNa rok 2026 zaplanowana jest modernizacja urządzeń sieciowych obsługujących ruch w infrastrukturze CEPiK w filiach Wydziału Obsługi Urzędu.
LosLOT-0003
Titel• Część 3 zamówienia – Zakup i dostawa terminali thin client wraz z oprogramowaniem do Starostwa Pruszkowskiego.
BeschreibungZadanie stanowi kontynuację wymiany terminali thin client, która została zapoczątkowana w 2025 roku. Zakup wynika z potrzeby zastąpienia obecnie wykorzystywanych urządzeń na nowsze wydajniejsze wraz z systemem operacyjnym oraz centralną konsolą zarządzania umożliwiającą administracje wszystkimi urządzeniami.