360731-2026 - Wettbewerb
Polen – Imbisseinrichtungen – Dostawa, instalacja, uruchomienie systemu dystrybucji posiłków szpitalnych oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi i wykonywania podstawowych czynności konserwacyjno – serwisowych dostarczonego systemu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja, uruchomienie systemu dystrybucji posiłków szpitalnych oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi i wykonywania podstawowych czynności konserwacyjno – serwisowych dostarczonego systemu
Beschreibungdostawa, instalacja, uruchomienie systemu dystrybucji posiłków szpitalnych oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi i wykonywania podstawowych czynności konserwacyjno – serwisowych dostarczonego systemu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39311000 Imbisseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa, instalacja, uruchomienie systemu dystrybucji posiłków szpitalnych oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi i wykonywania podstawowych czynności konserwacyjno – serwisowych dostarczonego systemu