36074-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Energetyk cyfrowa transformacja - II postępowanie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergetyk cyfrowa transformacja - II postępowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Energetyk – cyfrowa transformacja”-II postępowanie: Część 1: Multimedialna pracownia języka branżowego - doposażenie i montaż pomocy dydaktycznych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Energetyk – cyfrowa transformacja”-II postępowanie: Część 1: Multimedialna pracownia języka branżowego - doposażenie i montaż pomocy dydaktycznych ;
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy