See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst IT security voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant
Beschreibung: Deze opdracht omvat een brede scope aan IT security gerelateerde diensten.
Interne Kennung: IT/SEC/security2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Security Governance
Beschreibung: Perceel 1 omvat het leveren van de nodige ondersteuning bij het opzetten van een ICT security governance proces binnen het provinciebestuur, het opstellen van high level security policies en het voorzien van online security awareness trainingen en simulatie phishing campagnes
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Security Audit en Pentesting
Beschreibung: Perceel 2 omvat het uitvoeren van diverse IT security audits en pentesten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Threat prevention, detection & response
Beschreibung: Perceel 3 omvat het opzetten van een systeem voor een managed threat prevention, detection & response (o.a. threat intelligence, IDS, SIEM, CSIRT, SOC, …)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Microsoft security
Beschreibung: Perceel 4 omvat het uitvoeren van diverse projecten en consultancy inzake Microsoft security in de cloud, on-premise en endpoints
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Identity & Access Management
Beschreibung: Perceel 5 omvat het leveren van een IAM tool om de levenscyclus van accounts en toegangsrechten in diverse applicaties beter te kunnen opvolgen
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Ondersteuning Checkpoint firewall
Beschreibung: Perceel 6 omvat het leveren van ondersteuning, upgrades en onderhoudscontracten voor de provinciale Checkpoint firewall
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: API firewall & WAF
Beschreibung: Perceel 7 omvat het leveren van een API firewall incl. dienstverlening, ter bescherming van de provinciale API’s die via het internet worden ter beschikking gesteld in het kader van Open Data. Als tweede element wordt er een WAF gevraagd voor de bescherming van websites en webtoepassingen
Interne Kennung: 7