See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT SERVICE MANAGEMENT (ITSM)
Beschreibung: De opdracht betreft de verlenging van de huidige IT Service Management (ITSM) oplossing binnen onze organisatie, ZAS. Deze oplossing is ontworpen om de efficiëntie en effectiviteit van onze IT-diensten te verbeteren door middel van een gestructureerde aanpak voor het beheren en ondersteunen van IT-processen. De ITSM-oplossing omvat verschillende kernfunctionaliteiten, waaronder: Incidentbeheer: Het registreren, opvolgen en oplossen van IT-incidenten om de impact op de bedrijfsvoering te minimaliseren. Probleembeheer: Het identificeren en analyseren van de onderliggende oorzaken van terugkerende incidenten om blijvende oplossingen te implementeren. Wijzigingsbeheer: Het beheren van wijzigingen in de IT-infrastructuur en -diensten om risico's te minimaliseren en de continuïteit van de dienstverlening te waarborgen. Configuratiebeheer: Het bijhouden van informatie over de IT-infrastructuur en -componenten om een actueel overzicht te behouden en efficiënte ondersteuning te bieden. Service Level Management: Het definiëren, bewaken en rapporteren van service levels om te voldoen aan de overeengekomen prestatienormen en klantverwachtingen. De verlenging van deze ITSM-oplossing zal bijdragen aan een voortdurende verbetering van de klanttevredenheid, verhoogde productiviteit van de IT-afdeling en een betere afstemming tussen IT-diensten en de bedrijfsdoelstellingen. Het project zal in samenwerking met verschillende afdelingen binnen ZAS worden voortgezet, waaronder IT, klantenservice en operationele afdelingen. De aanbestedende overheid streeft ernaar om de ITSM-oplossing gedurende de verlengingsperiode optimaal te blijven benutten, waarbij gebruik wordt gemaakt van best practices en een gestructureerde aanpak om een succesvolle voortzetting te garanderen.
Interne Kennung: PPP0GN-2611/5475/2025-2611
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-2611 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme