360786-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzkomponenten – UK 1. LF – Dodávka páteřních přepínačů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK 1. LF – Dodávka páteřních přepínačů
BeschreibungDodávka 28 kusů páteřních přepínačů včetně SW supportu, servisní podpory po dobu záruční doby, příslušenství a licencí pro 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, Oddělení výpočetní techniky/Centrum podpory multimediálních forem výuky.
Interne Kennung12086
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001