2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschreibung: De aan te besteden opdracht is de levering van de sanitaire voorzieningen inclusief dienstverlening. Onder de dienstverlening wordt verstaan dat de leverancier garandeert dat de apparatuur en de gebruiks- en verbruiksartikelen optimaal op elkaar zijn afgestemd, waardoor storingen worden voorkomen en de voorraad en afname geruisloos op elkaar aansluiten. Opdrachtnemer zorgt ervoor dat alle locaties voorzien worden van de juiste instructies gedurende de implementatieperiode met betrekking tot het navullen van de dispensers. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 3.000.000,- voor de gehele looptijd.
Interne Kennung: TN582590
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 42933100 Verkaufsautomaten für Sanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende vier jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer twee jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst.