360815-2025 - Wettbewerb
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY TERESZPOL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY TERESZPOL
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Zawarte zostaną odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY TERESZPOL. Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez poszczególne jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie reprezentowanie Zamawiającego oraz jego jednostek organizacyjnych przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych ze zgłoszeniem zmiany sprzedawcy. Do wykonania ww. wymienionych czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 4.1 do SWZ) Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Biłgoraj • Gminy Biszcza • Gminy Chrzanów • Gminy Dzwola • Gminy Firlej • Gminy Frampol • Gminy Godziszów • Gminy Janów Lubelski • Gminy Jeziorzany • Gminy Józefów • Gminy Kamionka • Gminy Księżpol • Gminy Łukowa • Gminy Miasta Pionki • Gminy Michów • Gminy Miejskiej Biała Podlaska • Gminy Miejskiej Włodawa • Gminy Milejów • Gminy Niemce • Gminy Niemodlin • Gminy Obsza • Gminy Ostrów Lubelski • Gminy Ostrówek • Gminy Potok Górny • Gminy Potok Wielki • Gminy Pysznica • Gminy Rzezawa • Gminy Tarnogród • Gminy Turobin • Gminy Uścimów • Gminy Włodawa • Gminy Wólka • Gminy Wysokie • Gminy Zaklików • Gminy Żegocina • Powiatu Biłgorajskiego • Powiatu Janowskiego z siedzibą w Janowie Lubelskim • Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie • Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim • Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Ostrowie Lubelskim Sp. z o.o. • Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Puchaczowie Zamówienie – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 71 582 976 kWh.
Interne KennungKNK.271.4.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Zawarte zostaną odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY TERESZPOL. Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez poszczególne jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie reprezentowanie Zamawiającego oraz jego jednostek organizacyjnych przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych ze zgłoszeniem zmiany sprzedawcy. Do wykonania ww. wymienionych czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 4.1 do SWZ). Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Biłgoraj • Gminy Biszcza • Gminy Chrzanów • Gminy Dzwola • Gminy Firlej • Gminy Frampol • Gminy Godziszów • Gminy Janów Lubelski • Gminy Jeziorzany • Gminy Józefów • Gminy Kamionka • Gminy Księżpol • Gminy Łukowa • Gminy Miasta Pionki • Gminy Michów • Gminy Miejskiej Biała Podlaska • Gminy Miejskiej Włodawa • Gminy Milejów • Gminy Niemce • Gminy Niemodlin • Gminy Obsza • Gminy Ostrów Lubelski • Gminy Ostrówek • Gminy Potok Górny • Gminy Potok Wielki • Gminy Pysznica • Gminy Rzezawa • Gminy Tarnogród • Gminy Turobin • Gminy Uścimów • Gminy Włodawa • Gminy Wólka • Gminy Wysokie • Gminy Zaklików • Gminy Żegocina • Powiatu Biłgorajskiego • Powiatu Janowskiego z siedzibą w Janowie Lubelskim • Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie • Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim • Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Ostrowie Lubelskim Sp. z o.o. • Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Puchaczowie Zamówienie – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 71 582 976 kWh.