2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voornemen voorbehouden opdracht dataverzameling, onderzoek en gegevensanalyses voor de “Staat van Utrecht”.
Beschreibung: Opdracht wordt uitgevoerd door: interne bedrijf Gemeente Utrecht. 4 jaar met een optie op verlenging. De geraamde waarde heeft betrekking op de 4 jaar. Verlenging is afhankelijk van de nieuwe college programma's.
Interne Kennung: 20201009-1JK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311400 Wirtschaftsforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung, 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Dataverzameling, onderzoek en gegevensanalyses voor de “Staat van Utrecht”.
Beschreibung: Dataverzameling, onderzoek en gegevensanalyses voor de “Staat van Utrecht”.
Interne Kennung: 1