36086-2025 - Ergebnis
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Odnowienie usługi wsparcia serwisowego dla systemów ochrony przed zaawansowanymi i ukierunkowanymi atakami klasy APT/TPT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnowienie usługi wsparcia serwisowego dla systemów ochrony przed zaawansowanymi i ukierunkowanymi atakami klasy APT/TPT
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. odnowienie świadczenia Wsparcia Technicznego Producenta (maintenance) dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Oprogramowania, z zachowaniem ciągłości dla poprzedniego okresu świadczenia Wsparcia Technicznego Producenta; 1.2. świadczenie przez Wykonawcę Usług Rozszerzonego Wsparcia Technicznego Wykonawcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ).
Vorherige Bekanntmachung674401-2024
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI1-IW-241-0526/DIT/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320), zwanej dalej "ustawa", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdnowienie usługi wsparcia serwisowego dla systemów ochrony przed zaawansowanymi i ukierunkowanymi atakami klasy APT/TPT.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia* jest: 1.1. odnowienie świadczenia Wsparcia Technicznego Producenta (maintenance) dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Oprogramowania, z zachowaniem ciągłości dla poprzedniego okresu świadczenia Wsparcia Technicznego Producenta; 1.2. świadczenie przez Wykonawcę Usług Rozszerzonego Wsparcia Technicznego Wykonawcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ. *Pojęcia użyte wielką literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ.