2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Onderhoud E&W installaties
Beschreibung: Onderhoudswerkzaamheden E&W voor de geselecteerde scholen. 3 schoolbesturen in Noord NL
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1, 2 & 3
Beschreibung: Er dienen voor drie grote schoolbesturen, onderhoudswerkzaamheden aan installaties uitgevoerd te worden. Elk schoolbestuur is één perceel.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie selectieledraad
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zie selectiedraad
Interne Kennung: 3