2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie na jej podstawie budynku biurowo-sztabowego w Bydgoszczy z. 11918 oraz budowa układu zasilania (budowa stacji transformatorowej z kablem zasilającym SN, układem pomiarowym, budowa agregatu prądotwórczego wraz z magazynem paliwa) w ramach zadania 11875
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie na jej podstawie budynku biurowo-sztabowego w Bydgoszczy z. 11918 oraz budowa układu zasilania (budowa stacji transformatorowej z kablem zasilającym SN, układem pomiarowym, budowa agregatu prądotwórczego wraz z magazynem paliwa) w ramach zadania 11875
Interne Kennung: WP/PN/1/R/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Potrzeba oddania inwestycji do końca 2027r.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001