360883-2026 - Wettbewerb
Belgien – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Bestek begeleiding bodemsaneringswerken CAT site Stortberg
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBestek begeleiding bodemsaneringswerken CAT site Stortberg
BeschreibungHet voorwerp van deze opdracht is de begeleiding van bodemsaneringswerken door een erkend bodemsaneringsdeskundige en alle bijhorende taken, zoals beschreven in de standaardprocedure Bodemsaneringswerken, eindevaluatieonderzoek en nazorg.
Interne Kennung0000143653
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel0000143653 - 1
Interne Kennung1