360905-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa Leków w Grupach 1-7 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Leków w Grupach 1-7 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy LEKÓW w grupach: 1-7: Grupa 1 - Antybiotyki Grupa 2 - Antybiotyki Grupa 3 - Leki Grupa 4 - Leki Grupa 5 – Leki Grupa 6 - Leki Grupa 7 - Leki dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o., w czasie określonym na 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybraną Grupę lub Grupy (1 - 7). Oferty w Grupach 1, 2, 3, 4, 6, 7 muszą być pełne - kompletne. Zamawiający nie dopuszcza braku jakiejkolwiek pozycji asortymentu wymienionego w każdej z tych Grup. W zakresie Grupy 5, Zamawiający dopuszcza brak maksymalnie 20 (dwudziestu) pozycji leków wymienionych w Grupie. Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego tj. rodzaj, ilość asortymentu oraz wielkość opakowań leków w poszczególnych Grupach, zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający zastrzega, że ilości asortymentu wskazane w Załączniku nr 2, są ilościami szacunkowymi, służącymi do skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą dla poszczególnych Grup, różnić się ilościowo, od wartości podanych w Załączniku nr 2 do SWZ, w zależności od potrzeb Zamawiającego i ilości pacjentów, jednak zmniejszenie zamawianych dostaw nie przekroczy 20% wartości brutto oferty Wykonawcy wybranego w Grupie. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu zamówienia mniejszej ilości asortymentu niż określona dla poszczególnych Grup 1 – 7, w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung32318-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelGrupa 1 - Antybiotyki
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia zgodnie z Formularzem asortymentowo-cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ
LosLOT-0002
TitelGrupa 2 - Antybiotyki
LosLOT-0003
TitelGrupa 3 - Leki
LosLOT-0004
TitelGrupa 4 - Leki
LosLOT-0005
TitelGrupa 5 - Leki
LosLOT-0006
TitelGrupa 6 - Leki
LosLOT-0007
TitelGrupa 7 - Leki