2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi medyczne z zakresu medycyny pracy wykonywane na rzecz pracowników i funkcjonariuszy Policji KMP w Grudziądzu oraz funkcjonariuszy i pracowników KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Grudziądzu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników i funkcjonariuszy Policji województwa kujawsko-pomorskiego obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2023 poz. 1465 ze zm.), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2).
Interne Kennung: WZPiFP-61-25
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości równej lub przekraczającej progi unijne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, w związku z art. 359 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie. Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMP w Grudziądzu oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Grudziądzu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy dla pracowników i funkcjonariuszy Policji KMP w Grudziądzu oraz funkcjonariusze i pracownicy KWP w Bydgoszczy z miejscem pełnienia służby i pracy w Grudziądzu obejmujących: 1) badania profilaktyczne pracowników określone w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz.U. z 2023 poz. 1465 ze zm.), 2) badania profilaktyczne i kontrolne funkcjonariuszy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 stycznia 2017 r. w sprawie badań okresowych i kontrolnych policjantów (tekst jednolity: Dz.U 2023, poz. 2107). 3) badania specjalistyczne funkcjonariuszy, 4) szczepienia ochronne Szczegółowy zakres usług, z rodzajami i ilościami badań określony został w ust. 3 oraz załączniku nr 1 do SWZ (Tabela nr 1 i 2)