2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz, úpravy a upgrade informačního systému InspIS
Beschreibung: Předmětem zakázky je poskytování služeb týkajících se zajištění provozu a podpory integrovaných informačních systémů rodiny InspIS, úpravy těchto informačních systémů na základě množiny ucelených požadavků nebo rámcového rozsahu. Do předmětu plnění je zahrnuta také implementace úprav, vytvoření uživatelské, administrátorské a vývojářské dokumentace, udělení licence umožňující další změny a předání zdrojových kódů takto dotčených a změněných systémů. Pro potřeby další specifikace se jedná souhrnně o tyto provázané služby: a) Služba 1 – zajištění provozu a upgrade (maintenance) systémů včetně všech jejich komponent a modulů b) Služba 2 – zajištění uživatelské a administrátorské podpory systémů, včetně služby řešení incidentů prostřednictvím InspIS HELPDESK a zajištění služeb podpory pomocí callcentra s bezplatným voláním c) Služba 3 – zajištění dílčích úprav a jejich komplexní implementace d) Služba 4 – zajištění upgrade InspIS ŠVP
Interne Kennung: ČŠIG-S-720/24-G2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72610000 Computerunterstützung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0002