360958-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Dostawa średniego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego (GBA) z napędem 4x4 na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie o parametrach technicznych i wyposażeniu opisanym w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 2 do SWZ. Numeracja przywołana w ogłoszeniu o zamówieniu jest zgodna z numeracją przyjętą w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung227947-2026
Interne KennungZP.271.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Dostawa średniego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”.4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego (GBA) z napędem 4x4 na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie o parametrach technicznych i wyposażeniu opisanym w załączniku nr 1 do SWZ.4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 1 do SWZ. 2) Projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 2 do SWZ. Numeracja przywołana w ogłoszeniu o zamówieniu jest zgodna z numeracja przyjętą w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge