2. Verfahren
Verfahren
Titel: 16/ZP/2026 Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy, remontu i zmiany sposobu użytkowania piwnic budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zespołu Zakładów w Makowie Mazowieckim w celu dostosowania ich do funkcji obiektu zbiorowej ochrony o statusie „Miejsce Doraźnego Schronienia”.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyzy oraz dokumentacji projektowo – kosztorysowej do zapewnienia funkcjonalności miejsca doraźnego schronienia w piwnicach SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim. Powierzchnia piwnic: około 1600 m2 Liczba osób: minimum 1050 osób
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 16/ZP/2026 Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej