2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą systemu doposażającego 10 sal egzaminów OSCE w budynku Centrum Symulacji Medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą systemu doposażającego 10 sal egzaminów OSCE w budynku Centrum Symulacji Medycznych w związku z Przedsięwzięciem pn. „Modernizacja i doposażenie bazy dydaktycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”. Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-003/25/KPO/5052/2025/208. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku nr 2A do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 724511-2025
Interne Kennung: ASDA.261.18.2025.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32342412 Lautsprecherboxen, 32342100 Kopfhörer
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück