360970-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile – Vrijwillige transparantie voor de levering van een graaflaadcombinatie
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie voor de levering van een graaflaadcombinatie
BeschreibungBetreft vrijwillige transparantie ten behoeve van aanschaf van een graaflaadcombinatie 1 graaflaadcombinatie
Interne KennungZ212623
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0000
TitelGraaflaadcombinatie
BeschreibungLevering van één graaflaadcombinatie levering van 1 graaflaadcombinatie
Interne Kennung1