See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa i adaptacja budynku na potrzeby utworzenia Praskiego Centrum RE-START - Etap II – meble typowe i na wymiar
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa i adaptacja budynku na potrzeby utworzenia Praskiego Centrum RE-START - Etap II – meble typowe i na wymiar. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I: wyposażenie typowe; Opis: Wyposażenie budynku w m.in. fotele wypoczynkowe, fotele, pralkę automatyczną wolnostojącą, chłodziarko zamrażarkę, wózki transportowe oraz odbiorniki tv. Część II: meble na wymiar. Opis: Wyposażenie budynku w meble na wymiar, tj. m.in. szafy biurowe, szafy apteczne, biurka oraz zabudowę wnękową. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Zestawienie kosztów zamówienia (dla każdej Części - Załącznik Nr 1A i Załącznik Nr 1B do SWZ); 2) Dokument pn.: „Szczegółowy opis elementów wyposażenia” (dla każdej Części – Załącznik Nr 3A i Załącznik 3B do SWZ); 3) Rysunki przedstawiające usytuowanie wyposażenia – dla każdej części. 3.Ponadto opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy – dla każdej Części.
Interne Kennung: RZP/PW/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 34911100 Handwagen, 39151000 Diverse Möbel, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I wyposażenie typowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa i adaptacja budynku na potrzeby utworzenia Praskiego Centrum RE-START - Etap II – meble typowe i na wymiar. Część I: wyposażenie typowe; Opis: Wyposażenie budynku w m.in. fotele wypoczynkowe, fotele, pralkę automatyczną wolnostojącą, chłodziarko zamrażarkę, wózki transportowe oraz odbiorniki tv. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Zestawienie kosztów zamówienia Załącznik Nr 1A do SWZ; 2) Dokument pn.: „Szczegółowy opis elementów wyposażenia” - Załącznik Nr 3A do SWZ); 3) Rysunki przedstawiające usytuowanie wyposażenia 3.Ponadto opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy – dla Części I
Interne Kennung: RZP/PW/10/2026 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 34911100 Handwagen
Los: LOT-0002
Titel: Część II meble na wymiar
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa i adaptacja budynku na potrzeby utworzenia Praskiego Centrum RE-START - Etap II – meble typowe i na wymiar. Część II: meble na wymiar. Opis: Wyposażenie budynku w meble na wymiar, tj. m.in. szafy biurowe, szafy apteczne, biurka oraz zabudowę wnękową. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Zestawienie kosztów zamówienia Załącznik Nr 1B do SWZ; 2) Dokument pn.: „Szczegółowy opis elementów wyposażenia” Załącznik Nr 3B do SWZ; 3) Rysunki przedstawiające usytuowanie wyposażenia. 3.Ponadto opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy – dla Części II
Interne Kennung: RZP/PW/10/2026 - Część II
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421153 Installation von Einbaumöbeln