See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE I DOSTAWA TABLIC REJESTRACYJNYCH NA POTRZEBY WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I TRANSPORTU STAROSTWA POWIATU WARSZAWSKIEGO ZACHODNIEGO W ROKU 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych na potrzeby Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w roku 2026 3. Zakres przedmiotu umowy obejmuje: 1) wytworzenie i dostarczenie do siedziby Zamawiającego w roku 2024 tablic rejestracyjnych oraz ich wtórników, w tym: -samochodowa jednorzędowa/dwurzędowa (zwyczajna, zabytkowa, indywidualna, tymczasowa, profesjonalna, zmniejszona do pojazdów elektrycznych/wodorowych); -motocyklowa (zwyczajna, zabytkowa, indywidualna, tymczasowa, profesjonalna, do pojazdów elektrycznych/wodorowych); -motorowerowa (zwyczajna, zabytkowa, tymczasowa, profesjonalna, do pojazdów elektrycznych/wodorowych). 2) odbiór od Zamawiającego i złomowanie tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, ale nie rzadziej niż raz w miesiącu, na koszt własny. Odebrane tablice rejestracyjne podlegają zniszczeniu przez Wykonawcę w sposób uniemożliwiający ich ponowne użycie, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 4. Przewidywane roczne zamówienie tablic: -samochodowa jednorzędowa/dwurzędowa 62 500 szt. (zwyczajna, zabytkowa, indywidualna, tymczasowa, profesjonalna, zmniejszona, do pojazdów elektrycznych/wodorowych); -motocyklowa 2 000 szt. (zwyczajna, zabytkowa, indywidualna, tymczasowa, profesjonalna, do pojazdów elektrycznych/wodorowych); -motorowerowa 500 szt. (zwyczajna, tymczasowa, zabytkowa, profesjonalna, do pojazdów elektrycznych/wodorowych). 5. Zamawiający informuje, że podane w ust. 4 ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie. 6. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ilości tablic rejestracyjnych nie osiągając całości wartości zamówienia przy jednoczesnej możliwości zmian ilościowych pomiędzy rodzajami tablic. Powyższa zmiana zakresu zamówienia nie może być jednak niższa niż 50% wartości zamówienia. 7. Dostawy będą odbywać się sukcesywnie na koszt Wykonawcy, partiami na podstawie zamówienia przesłanego przez Zamawiającego. Zamówienie każdorazowo będzie określać miejsce dostawy oraz ilość i rodzaj zamawianych tablic rejestracyjnych. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć zamówione tablice do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w nieprzekraczalnym terminie 4 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. 9. Tablice rejestracyjne winny być opakowane w foliowe koszulki w paczkach po 25 kompletów lub sztuk z czytelnym opisem numeru, serii i numerami rejestracyjnymi. 10. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia zamówionych wtórników tablic do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w terminie wskazanym w ofercie jednak nie dłużej niż w ciągu maksymalnie 48 godzin od zgłoszenia. 11. Miejscami dostaw są: 1) Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Ożarowie Mazowieckim (05-850), ul. Poznańska 129/133; 2) Filia Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Łomiankach (05-092), ul. Staszica 2.
Vorherige Bekanntmachung: 761756-2025
Interne Kennung: IZF.272.1.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30195000 Tafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung, 34928470 Beschilderung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen