See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 w ilości do 14 000 Mg oraz o kodzie 19 12 04 w ilości do 9 500 Mg
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 w ilości do 14 000 Mg oraz o kodzie 19 12 04 w ilości do 9 500 Mg z siedziby Zamawiającego. Zamawiający informuje, że odpady o kodzie 19 12 12 pochodzić będą z przetworzenia niesegregowanych (zmieszanych) komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (z grupy 15) oraz odpadów wielkogabarytowych (kod 20 03 07) natomiast odpady o kodzie 19 12 04 pochodzić będą z przetworzenia odpadów opakowaniowych (z grupy 15). Zamówienie zostało podzielone na następujące części: Część 1: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 1500 Mg Część 2: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 2000 Mg Część 3: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 3000 Mg Część 4: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 3500 Mg Część 5: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 4000 Mg Część 6: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 luzem w ilości do 1500 Mg Część 7: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 luzem w ilości do 2000 Mg. Część 8: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 1000 Mg. Część 9: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 2000 Mg. Część 10: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 3000 Mg. 2. Rozwiązania równoważne - SWZ rozdział IV.2. 3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących zamówień na usługi. 5. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Wykonawca w składanej ofercie wyceni całość prac dotyczącą danej części osobno. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części, na które może zostać udzielone zamówienia jednemu wykonawcy. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 8. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. 9. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy wymaga, aby osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465), zostały zatrudnione przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę. Rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia oraz Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób i uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań przedstawiono we wzorze umowy. 10. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, na podstawie stosunku pracy, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 11. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań wynikających z art. 94 Pzp. 12. Zamawiający wymaga odbycia wizji lokalnej przed złożeniem oferty. 1) Zamawiający informuje, że odbycie wizji lokalnej jest możliwe w okresie od dnia ogłoszenia przetargu do dnia poprzedzającego dzień otwarcia ofert, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z Zamawiającym. Należy umówić się na konkretny termin z 1 – dniowym wyprzedzeniem. 2) Wizja lokalna obejmie miejsce realizacji przedmiotu zamówienia, w celu oszacowania przez Wykonawców, na ich własną odpowiedzialność, koszt i ryzyko, wszelkich danych, jakie mogą okazać się niezbędne do przygotowania oferty. 3) Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie wizji lokalnej jest Pani Zuzanna Kamińska, tel. nr 786 866 307. Podczas wizji lokalnej nie będą przyjmowane żadne zapytania ani udzielane żadne wyjaśnienia dotyczące treści Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zapytania takie należy kierować do Zamawiającego zgodnie z przepisami ustawy. 4) Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za skutki braku lub mylnego rozpoznania warunków realizacji zamówienia. 5) Wszelkie koszty związane z przyjazdem na miejsce realizacji zamówienia, z wizją lokalną oraz koszty materiałów potrzebnych do realizacji zamówienia ponosi we własnym zakresie Wykonawca, bez prawa ich zwrotu od Zamawiającego. 6) Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 18 uPzp Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej, w przypadku gdy Zamawiający tego wymagał w dokumentach zamówienia. 7) Dokumentem potwierdzającym odbycie wizji lokalnej jest protokół z wizji lokalnej sporządzony przez zamawiającego, z podpisami przedstawicieli potencjalnych oferentów, którzy wzięli udział w wizji lokalnej. 13. Zamawiający nie wymaga sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego przed złożeniem oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 667468-2024
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 1500 Mg
Beschreibung: Część 1: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 1500 Mg
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 2000 Mg
Beschreibung: Część 2: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 2000 Mg
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 3000 Mg
Beschreibung: Część 3: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 3000 Mg
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-3
Los: LOT-0005
Titel: Część 4: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 3500 Mg
Beschreibung: Część 4: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 3500 Mg
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-4
Los: LOT-0006
Titel: Część 5: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 4000 Mg
Beschreibung: Część 5: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 luzem w ilości do 4000 Mg
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-5
Los: LOT-0007
Titel: Część 6: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 luzem w ilości do 1500 Mg
Beschreibung: Część 6: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 luzem w ilości do 1500 Mg
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-6
Los: LOT-0008
Titel: Część 7: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 luzem w ilości do 2000 Mg
Beschreibung: Część 7: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 luzem w ilości do 2000 Mg
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-7
Los: LOT-0009
Titel: Część 8: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 1000 Mg.
Beschreibung: Część 8: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 1000 Mg.
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-8
Los: LOT-0010
Titel: Część 9: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 2000 Mg.
Beschreibung: Część 9: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 2000 Mg.
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-9
Los: LOT-0011
Titel: Część 10: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 3000 Mg.
Beschreibung: Część 10: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 04 zbelowane w ilości do 3000 Mg.
Interne Kennung: WCR/ZP/37/2024-10