360998-2026 - Wettbewerb
Polen – Mineralöl und Destillate – Dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego do agregatów prądotwórczych - znak sprawy: Z/44/PN/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego do agregatów prądotwórczych - znak sprawy: Z/44/PN/26
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż paliw silnikowych w postaci oleju napędowego w ilości szacunkowej 200 000 litrów i benzyny bezołowiowej w ilości szacunkowej 2 500 litrów do pojazdów znajdujących się w użytkowaniu Zamawiającego (zadanie nr 1) oraz sprzedaż, transport i dostawa do Zamawiającego oleju napędowego do agregatów prądotwórczych znajdujących się na wyposażeniu Zamawiającego w ilości szacunkowej 6 800 litrów (zadanie nr 2) (zwanych dalej paliwami)., zgodnie z Wykazem pojazdów/Agregatów prądotwórczych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 1 – Dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Zadanie nr 2 – Dostawy oleju napędowego do agregatów prądotwórczych Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne KennungZ/44/PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż paliw silnikowych w postaci oleju napędowego w ilości szacunkowej 200 000 litrów i benzyny bezołowiowej w ilości szacunkowej 2 500 litrów do pojazdów znajdujących się w użytkowaniu Zamawiającego (zadanie nr 1) (zwanych dalej paliwami)., zgodnie z Wykazem pojazdów/Agregatów prądotwórczych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Dostawy oleju napędowego do agregatów prądotwórczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż, transport i dostawa do Zamawiającego oleju napędowego do agregatów prądotwórczych znajdujących się na wyposażeniu Zamawiającego w ilości szacunkowej 6 800 litrów (zadanie nr 2) (zwanych dalej paliwami)., zgodnie z Wykazem pojazdów/Agregatów prądotwórczych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2