361038-2025 - Ergebnis
Niederlande – Büroreinigung – Beeld en Geluid schoonmaakonderhoud
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBeeld en Geluid schoonmaakonderhoud
BeschreibungSchoonmaakdiensten in het gebouw met museum, kantoren en evenementen van de Stichting Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid te Hilversum -
Interne KennungEX-000766-FJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0000
TitelSchoonmaakonderhoud Beeld en Geluid
BeschreibungSchoonmaakonderhoud in het gebouw met museum, kantoren en evenementen van Stichting Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid te Hilversum -
Interne Kennung1
361038-2025 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van kantoren – Beeld en Geluid schoonmaakonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EX-000766-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1