2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie nieuwbouw gemeentehuis Sluis
Beschreibung: De opdracht betreft het realiseren van een ontwerp voor het gemeentehuis van gemeente Sluis (in Oostburg). 1
Interne Kennung: 2025-S14E
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding verloopt volgens de procedure van de concurrentiegerichte dialoog, deze bestaat uit een selectiefase en een gunningsfase. Deze selectieleidraad heeft enkel betrekking op de selectiefase. De selectiefase start met het verzenden van deze selectieleidraad. Doel van de selectiefase is om te komen tot vijf (5) geselecteerde gegadigden die doorgaan naar de gunningsfase. Op basis van selectiecriteria wordt het aantal gegadigden – voor zover nodig – teruggebracht tot maximaal vijf (5) gegadigden. De tweede fase is de gunningsfase. Het doel van deze fase is om te komen tot uiteindelijk één gegunde partij.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor om de Opdracht als volgt te wijzigen: 1. Opleveren DO toevoegen aan onderhavige Opdracht; 2. Opleveren TO toevoegen aan onderhavige Opdracht; 3. Opleveren UO toevoegen aan onderhavige Opdracht; 4. Deelname aanbesteding van een aannemer toevoegen aan onderhavige Opdracht; 5. Esthetisch toezicht gedurende de bouwfase toevoegen aan onderhavige Opdracht;