See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi CDN MC/MO na potrzeby streamingu materiału wideo na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia na 48 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi CDN MC/MO na potrzeby streamingu materiału wideo na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia na 48 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 177651-2026
Interne Kennung: ZP/TITT/61/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64228100 Dienstleistungen des Übertragens von Fernsehsendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usługi CDN MC/MO na potrzeby streamingu materiału wideo na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia na 48 miesięcy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie uprawnienie do zastosowania prawa opcji, polegającej na możliwości wydłużenia o maksymalnie 36 miesiący okresu realizacji przedmiotu zamówienia na warunkach i zasadach określonych w paragrafie 1 ust. 3-12 Wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.