2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoormeubilair
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, monteren en eventueel onderhouden van het in het programma van eisen (zie bijlage 5) opgenomen en mogelijk toekomstig te omschrijven kantoormeubilair voor de locaties van ROC van Twente. Het gaat hierbij onder andere om het volgende kantoormeubilair: - Bureauwerkplek met slinger 120-80; - Bureauwerkplek met slinger 160-80; - Bureauwerkplek met slinger 200-80; - Bureauwerkplek zit-sta (elektrisch); - Ladenblok met hangmappenlade; - Ladenblok met materiaallade; - Roldeurkast hoog; - Roldeurkast laag; - Uittrekframe passend in roldeurkast hoog en laag; - Vergadertafel (meerdere varianten); - Vergaderstoel (één basisvariant + andere opties). - Akoestische concentratie-cel (belcellen, 1-persoons en 2-persoons). Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 20260526ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst kan door Opdrachtgever maximaal vier (4) maal met één (1) jaar worden verlengd, derhalve tot en met 30 november 2034. Per laatstgenoemde datum is deze Raamovereenkomst zonder schriftelijke aankondiging van rechtswege geëindigd.