361098-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów farmaceutycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 15 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 Leki główne Pakiet 2 Antybiotyki /chemioterapeutyki Pakiet 3 Leki i mju/ Stomatologia Pakiet 4 Insuliny I, leki peptydowe Pakiet 5 Insuliny II / Enoxaparin Pakiet 6 Ferricum derisomaltosum Pakiet 7 Albuminy Pakiet 8 Acidum alfa-lipoicum Pakiet 9 Płyny infuzyjne Pakiet 10 Nadroparin Pakiet 11 Żywienie pozajelitowe - aminokwasy, witaminy Pakiet 12 Żywienie dojelitowe, sju do żywienia dojelitowego Pakiet 13 Żywienie dojelitowe 2 Pakiet 14 Żywienie pozajelitowe 2 Pakiet 15 Żel do znieczulenia miejscowego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo - cenowe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 Leki główne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularze asortymentowo - cenowe.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 Antybiotyki /chemioterapeutyki
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 Leki i mju/ Stomatologia
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 Insuliny I, leki peptydowe
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 Insuliny II / Enoxaparin
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 Ferricum derisomaltosum
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 Albuminy
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 Acidum alfa-lipoicum
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 Płyny infuzyjne
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 Nadroparin
LosLOT-0011
TitelPakiet 11 Żywienie pozajelitowe - aminokwasy, witaminy
LosLOT-0012
TitelPakiet 12 Żywienie dojelitowe, sju do żywienia dojelitowego
LosLOT-0013
TitelPakiet 13 Żywienie dojelitowe 2
LosLOT-0014
TitelPakiet 14 Żywienie pozajelitowe 2
LosLOT-0015
TitelPakiet 15 Żel do znieczulenia miejscowego