2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti kuchyně MŠ Němčice nad Hanou
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí dodávek a stavebních prací, jejichž výsledkem bude provedení opatření ke snížení energetické náročnosti jídelny mateřské koly v Němčicích nad Hanou na adrese Trávnická 201, včetně zajištění veškerých souvisejících činností. Předmět plnění zahrnuje zejména: • realizaci prací na základě schválené studie, zejména: - výměna gastrotechnologie, - realizace výměny a instalace nové vzduchotechniky s rekuperací tepla o výkonu 4000 m3/h, - související bourací, pomocné a dokončovací práce. • uvedení do provozu, provedení všech potřebných revizí, zkoušek, zajištění připojení k distribuční síti a předání provozních manuálů od výrobců včetně certifikovaného zaškolení obsluhy, • administrativní a technickou součinnost vůči poskytovateli dotace (OPŽP), zejména dodávání podkladů pro monitorovací zprávy, účast na kontrolních dnech a plnění podmínek udržitelnosti (DNSH).
Vorherige Bekanntmachung: 220774-2026
Interne Kennung: MŠ gastro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřeném nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001