See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Zie de perceel verdeling
Interne Kennung: EA/ITX/2024/SRO/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Amersfoort
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Locaties: 32 (Gymzalen, MFC's, Zwembaden, Sportaccommodaties, Kantoren ). Omvang: ongeveer 36.725 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, sanitaire ruimten, sportruimten, sport-/gymzalen, verkeersruimten en vergaderruimte.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Haarlem/Velsen
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Locaties: 29 (Gymzalen, Zwembaden, Sportaccommodaties). Omvang: ongeveer 28.053 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, sanitaire ruimten, sportruimten, sport-/gymzalen, verkeersruimten en vergaderruimte.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Huizen
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Locaties: 7 (Gymzalen, Sportaccommodaties, Kantoren ). Omvang: ongeveer 4.050 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, sanitaire ruimten, sportruimten, sport-/gymzalen, verkeersruimten en vergaderruimte.
Interne Kennung: 3