See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków i ciągów zieleni na terenie miasta Knurów, z podziałem na następujące Rejony: 1) Rejon Nr 1 o pow. 8,56 ha – Osiedla WP II i „Cztery Pory Roku”, 2) Rejon Nr 2 o pow. 11,55 ha – Osiedla WP I i 1000-lecia, 3) Rejon Nr 3 o pow. 8,11 ha – „Stary Knurów”, 4) Rejon Nr 4 o pow. 11,43 ha – Krywałd i Szczygłowice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu świadczenia usług został opisany w załącznikach do wzoru umowy dla poszczególnych rejonów, stanowiących załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Vorherige Bekanntmachung: 58700-2025
Interne Kennung: ZP.271.2.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzysta ze skróconego terminu na składanie ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie skwerów, parków, zieleńców i ciągów zieleni - Rejon nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków i ciągów zieleni na terenie miasta Knurów - Rejon Nr 1 o pow. 8,56 ha – Osiedla WP II i „Cztery Pory Roku”. 2. Zakres usług obejmuje: 1) koszenie terenów zieleni, 2) wiosenne i jesienne grabienie liści, 3) pielęgnacja bylin, krzewów liściastych i iglastych, 4) pielęgnację i przycinanie żywopłotów, 5) oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, 6) oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, 7) naprawę i malowanie ławek. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu świadczenia usług został opisany w załącznikach do wzoru umowy dla poszczególnych rejonów, stanowiących załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Interne Kennung: Rejon Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie skwerów, parków, zieleńców i ciągów zieleni - Rejon nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków i ciągów zieleni na terenie miasta Knurów - Rejon Nr 2 o pow. 11,55 ha – Osiedla WP I i 1000-lecia. 2. Zakres usług obejmuje: 1) koszenie terenów zieleni, 2) wiosenne i jesienne grabienie liści, 3) pielęgnacja bylin, krzewów liściastych i iglastych, 4) pielęgnację i przycinanie żywopłotów, 5) oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, 6) oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, 7) naprawę i malowanie ławek. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu świadczenia usług został opisany w załącznikach do wzoru umowy dla poszczególnych rejonów, stanowiących załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Interne Kennung: Rejon nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie skwerów, parków, zieleńców i ciągów zieleni - Rejon nr 3.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków i ciągów zieleni na terenie miasta Knurów - Rejon Nr 3 o pow. 8,11 ha – „Stary Knurów”. 2. Zakres usług obejmuje: 1) koszenie terenów zieleni, 2) wiosenne i jesienne grabienie liści, 3) pielęgnacja bylin, krzewów liściastych i iglastych, 4) pielęgnację i przycinanie żywopłotów, 5) oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, 6) oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, 7) naprawę i malowanie ławek. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu świadczenia usług został opisany w załącznikach do wzoru umowy dla poszczególnych rejonów, stanowiących załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Interne Kennung: Rejon nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie skwerów, parków, zieleńców i ciągów zieleni - Rejon nr 4.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków i ciągów zieleni na terenie miasta Knurów - Rejon Nr 4 o pow. 11,43 ha – Krywałd i Szczygłowice. 2. Zakres usług obejmuje: 1) koszenie terenów zieleni, 2) wiosenne i jesienne grabienie liści, 3) pielęgnacja bylin, krzewów liściastych i iglastych, 4) pielęgnację i przycinanie żywopłotów, 5) oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, 6) oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, 7) naprawę i malowanie ławek. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu świadczenia usług został opisany w załącznikach do wzoru umowy dla poszczególnych rejonów, stanowiących załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Interne Kennung: Rejon nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314000 Grundstückspflege, 77342000 Heckenschnitt