See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor User Awareness en Cyber e-Learning services
Beschreibung: De opdracht is in zijn geheel vervat in één enkel perceel: - Een vol-automatisch, API-onsluitbaar en customizeable geïntegreerd & (context) adaptief Phishing campaign platform - Uitgebreide en extern (data lake) ontsluitbare reporting op individueel, departementeel en organisatieniveau - Een aanpasbaar, getrapt cyber leerplatform met generieke, sectorgerichte en end-customer customizeable content opties met een dedicated programma gericht op IT support staff - Content en branding open voor re-use in offline campagnes en Shield initiatieven In deze eerste fase van de procedure kan men zich kandidaat stellen voor de opdracht via het formulier voor aanvraag tot deelneming.
Interne Kennung: 24-AWARENESS-SHIELD-01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 24-AWARENESS-SHIELD-01 - 1
Interne Kennung: 1