See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. – upoważniony zamawiający Powiat Świdwiński
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. – upoważniony zamawiający Powiat Świdwiński
Vorherige Bekanntmachung: 637619-2024
Interne Kennung: ZP.272.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających opisanych w Rozdziale I pkt 2 SWZ.
Beschreibung: Część nr 1 - do 772 PPE wynosi 6 351 456 kWh. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 3A do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 5A do SWZ) wraz z Załącznikiem nr 1A do projektowanych postanowień umowy (wykaz obiektów Zamawiającego objętych umową) i Załącznikiem nr 2A projektowanych postanowień umowy (pełnomocnictwo), stanowiące integralną część niniejszej SWZ
Interne Kennung: ZP.272.6.2024/1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających opisanych w Rozdziale I pkt 2 niniejszego SWZ.
Beschreibung: Część nr 2 - do 93 PPE wynosi 968 728 kWh. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 3B do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 5B do SWZ) wraz z Załącznikiem nr 1B do projektowanych postanowień umowy (wykaz obiektów Zamawiającego objętych umową) i Załącznikiem nr 2B projektowanych postanowień umowy (pełnomocnictwo), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP.272.6.2024/2