361205-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – DOSTAWA APARATÓW EKG, HOLTERÓW ABPM, HOLTERÓW EKG I DEFIBRYLATORÓW DLA SPZOZ W CHOSZCZNIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA APARATÓW EKG, HOLTERÓW ABPM, HOLTERÓW EKG I DEFIBRYLATORÓW DLA SPZOZ W CHOSZCZNIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów EKG, holterów ABPM, holterów EKG i defibrylatorów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Zamówienie jest podzielone na pakiety i obejmuje następujący sprzęt: : 1) Pakiet 1 : APARAT EKG Z WÓZKIEM - 2 szt, 2) Pakiet 2 : HOLTER ABPM - 5 szt, 3) Pakiet 3 : HOLTER EKG – 5 szt, 4) Pakiet 4 : DEFIBRYLATOR - 2 szt
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z przyczyn niezależnych od Zamawiającego
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm, 33123200 Elektrokardiografen, 33182100 Defibrillator
5. Los
LosLOT-0001
TitelAPARAT EKG Z WÓZKIEM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów EKG, holterów ABPM, holterów EKG i defibrylatorów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 1 : APARAT EKG Z WÓZKIEM - 2 szt,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień oraz opcji.
LosLOT-0002
TitelHOLTER ABPM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów EKG, holterów ABPM, holterów EKG i defibrylatorów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 2 : HOLTER ABPM - 5 szt,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0003
TitelHOLTER EKG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów EKG, holterów ABPM, holterów EKG i defibrylatorów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 3 - HOLTER EKG – 5 szt
LosLOT-0004
TitelDEFIBRYLATOR
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów EKG, holterów ABPM, holterów EKG i defibrylatorów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 4 : DEFIBRYLATOR - 2 szt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator