2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace FVE a výměna zdroje vytápění Stacionář Duha, Písek
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je realizace opatření vedoucích ke snížení energetické náročnosti objektu. Projekt zahrnuje zejména: Zřízení fotovoltaické elektrárny na části střechy objektu „Krček“ a dále změna zdroje vytápění systém tepelných čerpadel vzduch–voda a rekonstrukce části otopné soustavy ve dvou menších pavilonech. Předmětem plnění je především fotovoltaická elektrárna 16 kWp, tepelné čerpadlo vzduch–voda 109 kW, rekonstrukce otopné soustavy, Akce je realizována v rámci projektu OPŽP „Instalace FVE a výměna zdroje vytápění Stacionář Duha, Písek“, registrační číslo CZ.05.01.02/01/22_011/0001383 a je spolufinancována ze zdrojů EU prostřednictvím Operačního programu Životní prostředí.
Interne Kennung: OVZS 27369/2026/pehr
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001