See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli, wyposażenia medycznego i socjalnego do Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli, wyposażenia medycznego i socjalnego do Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB. 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3.Zamówienie zostało podzielone na 6 pakietów. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5.Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 141723-2026
Interne Kennung: P/001/2026/SZ/WIM-12/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39112000 Stühle, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39711130 Kühlschränke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 35113000 Schutzausrüstung, 39141100 Schränke und Regale, 39132100 Aktenschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1-Meble i wyposażenie socjalno -biurowe
Beschreibung: Meble i wyposażenie socjalno -biurowe- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39112000 Stühle, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39711130 Kühlschränke
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2-Meble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej
Beschreibung: Meble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3-Wyposażenie medyczne
Beschreibung: Wyposażenie medyczne- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4-Wyposażenie pracowni RTG
Beschreibung: Wyposażenie pracowni RTG- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5-Szafy metalowe ubraniowe, kartotekowe i regały magazynowe
Beschreibung: Szafy metalowe ubraniowe, kartotekowe i regały magazynowe- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6-System podwieszanych parawanów
Beschreibung: System podwieszanych parawanów - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz