See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wymiana specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby komórek medycznych Szpitala udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiochirurgii
Beschreibung: Zamówienie jest dostawą w rozumieniu definicji ustawy Prawo zamówień publicznych obejmującej zakup i dostawę specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby oddziału kardiochirurgii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w FORMULARZU TECHNICZNYM oraz w PROJEKCIE UMOWY – stanowiących załączniki do SWZ. Wymienione w załącznikach wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia, niespełnienie ich skutkować będzie odrzuceniem oferty. Zamawiający, działając na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 16b ust. 2 ustawy PZP, dopuszcza oferty z udziałem dostaw będących przedmiotem niniejszego postępowania wyłącznie do towaru pochodzącego z państw członkowskich Unii Europejskiej oraz państw trzecich będących stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub innymi umowami międzynarodowymi gwarantującymi na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska. Zamawiający odrzuci ofertę zawierającą przedmiot zamówienia pochodzący z państw trzecich niebędących stronami ww. porozumienia lub umów międzynarodowych, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w zakresie 2 pakietów. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się poszczególne pakiety, tj. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolny pakiet, w którym muszą być wypełnione wszystkie pozycje. Brak oferty cenowej nawet w jednej pozycji w danym zadaniu (pakiecie) skutkować będzie odrzuceniem oferty. Wykonawca może złożyć ofertę w stosunku do każdego pakietu lub wybranego/wybranych pakietu/ów.
Interne Kennung: DZPU.2632.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zakup i wymiana specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby komórek medycznych Szpitala udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiochirurgii wyartykułowanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 1 Formularzem technicznym.
Interne Kennung: DZPU.2632.16.2026 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Zakup i wymiana specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby komórek medycznych Szpitala udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiochirurgii ” wyartykułowanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ Formularzem technicznym
Interne Kennung: DZPU.2632.16.2026 Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie