361251-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge – Překladové zařízení pro oddělení Centrální operační sály – Nemocnice Litoměřice, o.z.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřekladové zařízení pro oddělení Centrální operační sály – Nemocnice Litoměřice, o.z.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání 1 ks překladového zařízení určeného pro přesun pacientů z nemocničního lůžka na operační stůl, pro potřeby oddělení Centrální operační sály Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnice Litoměřice, o.z., spolu s odpovídajícím příslušenstvím. Realizace stavební připravenosti v souladu se zadávací dokumentací. Zadavatel umožňuje dodavatelům v souladu s § 36 a § 97 ZZVZ prohlídku místa budoucího plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung5100/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ v průběhu plnění veřejné zakázky změnit dodavatele, a to za níže uvedených podmínek: a) v případě, že zadavatel nebo vybraný dodavatel odstoupí od smlouvy uzavřené na základě výsledku tohoto zadávacího řízení (dále jako „Smlouva“) nebo vybraný dodavatel Smlouvu vypoví, bude zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení v tomto zadávacím řízení umístí jako druhý v pořadí, pokud tento účastník (nový dodavatel) bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek uvedených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístí jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístí jako třetí v pořadí. c) Způsobem uvedeným pod písm. a) a b) tohoto článku může zadavatel postupovat opakovaně, tj. i v případě, kdy dojde k odstoupení od nové Smlouvy zadavatelem nebo dodavatelem určeným postupem podle písm. a) nebo b) tohoto článku nebo k vypovězení nové smlouvy dodavatelem určeným postupem podle písm. a) nebo b) tohoto článku.