2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace związane z wycinką pod budowę drogi S10 na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z wykonaniem prac towarzyszących do wykonania na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec w związku z wycinką drzew pod budowę drogi S10.
Interne Kennung: SA.270.2.1.2025.MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prace związane z wycinką pod budowę drogi S10 na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec Pakiet I Leśnictwo Łowicz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z wykonaniem prac towarzyszących do wykonania na terenie Leśnictwa Łowicz w związku z wycinką drzew pod budowę drogi S10.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 50 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności pozyskania większej masy niż była przewidziana w przedmiocie zamówienia w celu pełnej realizacji celu jakim jest wycinka drzew w ramach przygotowania terenu pod budowę drogi S10; (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych; (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Prace związane z wycinką pod budowę drogi S10 na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec Pakiet II Leśnictwa Mirosławiec, Betyń, Hanki, Kalinówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z wykonaniem prac towarzyszących do wykonania na terenie Leśnictw Mirosławiec, Betyń, Hanki, Kalinówka w związku z wycinką drzew pod budowę drogi S10.
Los: LOT-0003
Titel: Prace związane z wycinką pod budowę drogi S10 na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec Pakiet III Leśnictwo Nieradź
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z wykonaniem prac towarzyszących do wykonania na terenie Leśnictwa Nieradź w związku z wycinką drzew pod budowę drogi S10.
Los: LOT-0004
Titel: Prace związane z wycinką pod budowę drogi S10 na terenie Nadleśnictwa Mirosławiec Pakiet IV Leśnictwo Toporzyk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z wykonaniem prac towarzyszących do wykonania na terenie Leśnictwa Toporzyk w związku z wycinką drzew pod budowę drogi S10.