See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” na Sektory nr 1, 2, 3, 4, 5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z Sektorów nr 1, 2, 3, 4 i 5 gmin należących do Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”, na których zamieszkują mieszkańcy oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ( dalej PSZOK ), w terminie od zawarcia umowy do 31 maja 2025 r. Faktyczne wykonanie umowy rozpocznie się po zakończeniu podstawowego przedmiotu umowy dla każdego z sektorów. Zamówienie udzielane jest w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ). Część 1. Sektor nr 1 obejmujący Gminy : Drawsko, Krzyż Wlkp., Wieleń Część 2. Sektor nr 2 obejmujący Gminy : Gmina Czarnków, Ujście Część 3. Sektor nr 3 obejmujący Gminy : Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Wysoka Część 4. Sektor nr 4 obejmujący Gminy : Jastrowie, Krajenka Część 5. Sektor nr 5 obejmujący Miasto Piłę Wykonawca nie będzie wyposażał PSZOK-ów w pojemniki i kontenery do gromadzenia i odbioru odpadów. Rodzaje odpadów podlegające odbieraniu i zagospodarowaniu od mieszkańców : 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, stanowiące pozostałość po selektywnym zbieraniu odpadów na nieruchomości lub powstające w wyniku nieprawidłowej selektywnej zbiórki odpadów , 2) selektywnie zbierane odpady komunalne - papier, frakcję tą stanowią odpady z papieru i tektury oraz odpady opakowaniowe z papieru i tektury, 3) selektywnie zbierane odpady komunalne - tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, frakcję tą stanowią odpady z metali oraz odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, 4) selektywnie zbierane odpady komunalne – szkło, frakcję tą stanowią odpady ze szkła oraz odpady opakowaniowe ze szkła, 5) bioodpady - odpady komunalne ulegające biodegradacji, w tym odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji. Rodzaje odpadów podlegające odbieraniu i zagospodarowaniu zebrane w PSZOK : 1) odpady niebezpieczne (odpady o kodach 15 01 10*, 20 01 21 *), 2) chemikalia, farby, tłuszcze, kleje (odpady o kodzie 20 01 28), 3) leki oraz odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym (odpady o kodach, 20 01 32, 20 01 99 ex); 4) opakowania z papieru i tektury, tworzyw sztucznych, szkła (odpady o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 06, 15 01 07); 5) zużyte opony (odpady o kodzie 16 01 03) 6) ZSEE - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (odpady o kodach 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 34); 7) odpady wielkogabarytowe (odpady o kodzie 20 03 07); 8) odpady budowlane i rozbiórkowe (odpady o kodach 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 06 04, 17 04 05, 17 05 04 17 09 04, 17 02 02, 17 01 82); 9) odzież i tekstylia (odpady o kodzie 20 01 10, 20 01 11); 10) tworzywa sztuczne (odpady o kodzie 20 01 39).
Interne Kennung: PZP.271.WR.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” należących do Sektora nr 1
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest wykonywanie następujących obowiązków przez Wykonawcę: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych ( dalej – zmieszanych odpadów komunalnych), selektywnie zbieranych wskazanych w umowie, powstałych na nieruchomościach na terenie Gmin Sektora, zgodnie z umową, Specyfikacją Warunków Zamówienia (dalej SWZ ) do postępowania podstawowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, aktami prawa miejscowego oraz przepisami powszechnie obowiązującymi chyba, że umowa lub Zaproszenie do negocjacji stanowią inaczej, 2) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów selektywnie zbieranych gromadzonych w PSZOK-ach na terenie Gmin Sektora zgodnie z umową i SWZ do postępowania podstawowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, aktami prawa miejscowego oraz przepisami powszechnie obowiązującymi, 3) uzupełnianie pojemników i worków do odbioru odpadów dla nieruchomości na warunkach wskazanych umową, 4) wykonanie innych obowiązków przewidzianych umową. 2. Szacunkowa ilość i rodzaje odpadów komunalnych do odbioru w ramach umowy określone zostały w załączniku do Zaproszenia do negocjacji. 3. Wykaz nieruchomości objętych przedmiotem umowy, wraz z podziałem na rodzaj zabudowy, szacunkową liczbą mieszkańców ze wskazaniem osoby władającej nieruchomością oraz ilością i rodzajem niezbędnych do wyposażenia pojemników nie ulega zmianie. 4. Wykonawca będzie wykonywał odbiór odpadów wg aktualnie obowiązującego harmonogramu. Harmonogram odbioru odpadów będzie aktualny przez okres wykonywania umowy.
Interne Kennung: PZP.271.WR.2024.1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” należących do Sektora nr 2
Interne Kennung: PZP.271.WR.2024.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” należących do Sektora nr 3
Interne Kennung: PZP.271.WR.2024.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” należących do Sektora nr 4
Interne Kennung: PZP.271.WR.2024.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” należących do Sektora nr 5
Interne Kennung: PZP.271.WR.2024.5