361318-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Rekonstrukce bytového domu Líbeznice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce bytového domu Líbeznice
BeschreibungCílem zakázky je rekonstrukce domu bývalé školy s knihovnou, lékárnou a komunitním centrem Archa v přízemí, deseti bytovými jednotkami ve dvou nadzemních patrech a vestavba nových pěti bytů do podkroví objektu. Zrenovována bude také fasáda domu, včetně výměny oken a dveří.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensviz zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 44221000 Fenster, Türen und zugehörige Artikel, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 42511110 Wärmepumpen, 45331110 Installation von Kesseln
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona o ZVZ vyhrazuje dále specifikované změny závazku ze smlouvy o dílo, aniž by byl zadavatel povinen provést nové zadávací řízení. Dojde-li k naplnění podmínek pro uvedené vyhrazené změny závazku, nezakládá to povinnost zadavateli ke změně přistoupit, nejedná-li se o změny povinné ze zákona. Specifikované změny závazku - viz zadávací dokumentace.