2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego dla Zakładu Markerów Nowotworowych Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Zakup wraz z dostawą odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego dla Zakładu Markerów Nowotworowych Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 2,2A,2B,2C do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 208208-2025
Interne Kennung: IZP.2411.67.2025.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą odczynników diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego dla Zakładu Markerów Nowotworowych Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.