2. Verfahren
Verfahren
Titel: Innen en Bezwaar & Beroep Naheffingsaanslagen
Beschreibung: De gevraagde dienstverlening bestaat uit twee hoofdprocessen 1. Het versturen en innen van naheffingsaanslagen 2. Het behandelen van bezwaar en beroep tegen naheffingsaanslagen De raming van de gehele opdracht is € 1.240.000,-, exclusief btw en inclusief de verlengingsopties. Op basis een onzekerheidsfactor van 20% bedraagt maximale waarde van de overeenkomst € 1.490.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: I&A_2025_0043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79940000 Dienstleistungen von Inkassoagenturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung, 79941000 Gebührenerhebung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschreibung: Betreft Innen en Bezwaar & Beroep Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente Amstelveen wenst het innen van naheffingsaanslagen ten laste van andere buitenslandse kentekenhouders anders dan DE en BE, als optie mee te nemen. Op dit moment is deze optie nog geen deel van de opdracht aangezien de randvoorwaarden voor de andere landen nog niet voldoende zijn ingericht. De hierboven omschreven optie is een optie in de zin van artikel 6:163c Aanbestedingswet 2012. De optie kan worden afgenomen op basis van hanteerbare samenwerkingsafspraken met de overige landen zijn overeengekomen.