See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu IcPen o możliwość podpisu cyfrowego na urządzeniach mobilnych oraz funkcjonalność digitalizacji dokumentacji medycznej w zakresie karty informacyjnej z leczenia szpitalnego wraz z integracją z systemem HIS
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest rozbudowa systemu IcPen o możliwość podpisu cyfrowego na urządzeniach mobilnych oraz funkcjonalność digitalizacji dokumentacji medycznej w zakresie karty informacyjnej z leczenia szpitalnego wraz z integracją z systemem HIS
Interne Kennung: SzSPOO.SZP3821.5.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Rozbudowa systemu IcPen o możliwość podpisu cyfrowego na urządzeniach mobilnych oraz funkcjonalność digitalizacji dokumentacji medycznej w zakresie karty informacyjnej z leczenia szpitalnego wraz z integracją z systemem HIS
Interne Kennung: SZSPOO.SZP.3821/5/2026