2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie miejskich terenów zieleni należących do Gminy Miejskiej Tczew w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie bieżącego utrzymania miejskich terenów zieleni należących do Gminy Miejskiej Tczew w 2026 roku. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie miejskich terenów zieleni należących do Gminy Miejskiej Tczew, wykonane zgodnie z Minimalnym zakresem i częstotliwością poszczególnych zabiegów, stanowiącym załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 203514-2026
Interne Kennung: BZP.271.2.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001