361389-2026 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – ALFAGEN – VYBAVENÍ ZÁZEMÍ NA HALE TAVENÍ A ODLÉVÁNÍ A HALE TECHNOLOGIE PŘÍPRAVY VSÁZKY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelALFAGEN – VYBAVENÍ ZÁZEMÍ NA HALE TAVENÍ A ODLÉVÁNÍ A HALE TECHNOLOGIE PŘÍPRAVY VSÁZKY
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytku a dalšího vybavení do kanceláří a zázemí na nově budované hale tavení a odlévání a hale technologie přípravy vsázky. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou veškeré práce spojené se zhotovením díla. Bližší technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v rámci přílohy č. 3 Zadávací dokumentace – Technické zadání a v příloze č. 3A Zadávací dokumentace – Popis a počet položek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1